pranie chemiczne i wyposażenie pralni

Z ostatniej chwili

Nowoczesne szatnie automatyczne

Inteligentny, automatyczny transporter odzieży, czyli inaczej po prostu szatnia automatyczna,  staje się współczesną wizytówką praktycznego i nowoczesnego stylu w takich miejscach jak teatry, kina, szkoły, muzea, sale koncertowe i ...pralnie. Szatnie automatyczne potrzebne są  wszędzie tam, gdzie na małej z reguły powierzchni trzeba skomasować dużą ilość odzieży i gdzie należy ją potem bardzo szybko, sprawnie wydać. Nie bez znaczenia jest też nowoczesna, prosta estetyka, która  pasuje praktycznie do każdego rodzaju wnętrza.Tajemnica wysokiej funkcjonalności nowoczesnych szatni automatycznych ukryta jest w ich modułowej konstrukcji. Tego typu szatnie zbudowane są ze specjalnych, stalowych modułów, które można dowolnie łączyć i konfigurować , zupełnie jak klocki lego. Moduły nie są jednakowe, są różnej wielkości i różnych kształtów, ale doskonale do siebie pasują i można je łączyć ze sobą w  dowolnych kierunkach – w dół, w górę i w każdą inną stronę.  Taka konstrukcja daje niezwykłe wprost możliwości zagospodarowania nawet najmniejszych i najmniej ustawnych przestrzeni, czyli w praktyce szatnię automatyczną z łatwością ustawimy w każdym wnętrzu. Warto też podkreślić doskonałą wytrzymałość i lekkość tej konstrukcji, a wszystko dzięki zastosowaniu bardzo dobrej jakości materiałów.

Inną, bardzo ważną zaletą tego rozwiązania jest w pełni zautomatyzowany i kierowany komputerowo system przyjmowania i wydawania odzieży. Działa to w ten sposób, że wpisujemy w komputer poszukiwany numer odzieży i mechanizm szybko i sprawnie przesunie wieszaki w taki sposób, by dostarczyć  nam wybraną sztukę. Można wpisywać też naraz kilka, a nawet kilkanaście numerów, system będzie po kolei dostarczał żądane sztuki. Taki prosty i szybki sposób umieszczania i wydawania odzieży przekłada się na ekonomię. Po pierwsze taką szatnię można umieścić na małej powierzchni, a po drugie nawet bardzo dużą szatnię może łatwo obsłużyć tylko jedna osoba i na dodatek nie musi ona biegać po całej szatni ( a w tym czasie stanowisko przy ladzie wydawania jest puste), bo wszystkie wpisane w komputer numery same podjadą pod rękę i to najkrótszą drogą, bo tylko takie drogi wybiera system .

Nowoczesne szatnie automatyczne są niezwykle funkcjonalne, proste w obsłudze, oszczędne i na dodatek estetyczne.
W naszym kraju najlepszą propozycję ma Sorvana Polska, która jest wyłącznym przedstawicielem lidera produkcji transporterów odzieżowych, czyli firmy METALPROGETTI. Proponowany przez nią system Portabiti spełnia wszystkie najważniejsze oczekiwania, a więc lekka, ale stabilna konstrukcja, łatwość dostosowania się do specyficznych potrzeb klienta i konkretnego pomieszczenia, pełna automatyka z możliwością wyboru także wersji manualnej oraz wyjątkowo  prosta obsługa.

O nas

logo-footer

Na naszej stronie znajdziesz ciekawostki z branży pralniczej , podstawowe usługi pralni oraz wyposażenie, które każda pralnia powinna mieć. Zapraszamy do czytania.

Często czytane

Wyposażenie pralni wodnej
Czyszczenie chemiczne, WET CLEANING, techniki dywanowe
Pranie wodne, czyszczenie skór, szatnie automatyczne

Świeże newsy branżowe

Pomysł na biznes? Pralnia samoobsługowa!
Czyszczenie dywanu domowymi sposobami
Pranie ubrań noworodka
© Copyright twojaperspektywa.pl All Rights Reserved.