Szkoła Główna Handlowa

Temat: Zarządzanie projektami studenckimi, a zarządzanie projektami w dużej organizacji. Czy doświadczenie zdobyte w organizacji studenckiej ma odniesienie do realnej pracy przy koordynowaniu projektów w korporacji

Data: 30.04.2015

Miejsce warsztatu: Budynek G, sala konferencyjna 151, I piętro 

Godzina: 13:30 -15:00

Warsztat kierujemy do osób, które chcą  skonfrontować wiedzę książkową z praktyką biznesową i poznać specyfikę dużej organizacji - z uwzględnieniem m.in. struktury, interesariuszy, właścicieli, ludzi zaangażowanych w projekty. Przedstawimy rodzaje projektów/programów vs. BaU (business as usual) oraz wskaźniki sukcesu projektu na przykładzie dużych organizacji w porównaniu do projektów studenckich.
Zapisz się

Prowadzący:

Łukasz Wrębiak - Senior Project Manager, 6 lat w Orange. Wcześniej rok w jednej z firm konsultingowych. Najważniejsze projekty w Orange Polska: Połączenie TP i PTK w Orange Polska S.A.; Rebranding; Strategia 2020; Transformacja kosztowa; Szereg projektów z obszaru Customer Excellence; Projekty sieciowe (inwestycyjne).
Absolwent kierunku Zarządzanie i Marketing i Stosunków Międzynarodowych na SGH oraz studiów podyplomowych MBA na Politechnice Warszawskiej.