Politechnika Wrocławska

Temat: Sprzedaj się - jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Data: 28.04.2015

Miejsce warsztatu: Politechnika Wrocławska, Bibliotech, sala 007

Godzina: 10:15 – 12:15

Podczas warsztatu przedstawimy jak zachować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz powiemy jakie oczekiwania można mieć wobec pracodawców. Przedyskutujemy z uczestnikami różne aspekty rozmowy kwalifikacyjnej i podpowiemy, jak się do niej przygotować.

Warsztat poprowadzimy w większości w formie wykładu interaktywnego, z uwzględnieniem pytań oraz czasu na dyskusję. Ponieważ najlepsze efekty przynoszą ćwiczenia zapraszamy uczestników do wspólnego przećwiczenia rozmowy kwalifikacyjnej podczas warsztatów. Zachęcamy do zabrania ze sobą CV – przydadzą się podczas ćwiczeń.

Zapisz się

Prowadzący:

Andrzej Gab - szef zespołu inżynierów wsparcia sprzedaży w Integrated Solutions (spółka Grupy Orange) oraz Orange Polska. Przez wiele lat, pracując w spółkach integratorskich, u operatora sieci mobilnej, na uczelni, opracowywał koncepcje i architektury sieci komputerowych oraz wdrażał je. Posiada m.in. certyfikat Cisco CCIE Security #21956. Jego zespół był inicjatorem powstania platformy DDoS Protection. Obecnie wytrwale buduje rozwiązania i usługi sieciowe oraz bezpieczeństwa w oparciu o produkty najlepszych światowych producentów i integrację z usługami telekomunikacyjnymi Orange Polska.

 

Agnieszka Francesson - inżynier wsparcia sprzedaży w Orange Polska. Doświadczenie w projektach dotyczących sieci komputerowych, dystrybucji treści, rozwiązań big data i archiwizacji. W oparciu o metodykę startupów buduje nowe serwisy zarządzalne (MSP).