Wszystko co dobre, szybko się kończy. Ale w Orange wierzymy tylko w szczęśliwe zakończenia, dlatego zadbaliśmy o niezapomniany finał VI edycji programu Twoja Perspektywa, która upłynęła pod hasłem „Ciekawi widzą więcej”. Uroczysta gala odbyła się 25 czerwca na patio Miasteczka Orange. Spotkanie poprowadziła znakomita trójka ambasadorów: Ewa Kowszyk, Ania Osińska i Piotr Wróbel, a gości powitał Jacek Kowalski, Członek Zarządu ds. Zasobów Ludzkich. Każdy uczestnik został nagrodzony specjalnym certyfikatem oraz upominkiem na zakończenie programu. Nie zabrakło też dodatkowych atrakcji! Gali towarzyszył koncert zespołu Miasteczko Myśli Band, który wykonując znane covery dostarczył widowni dużą dawkę dobrej zabawy i pozytywnej energii.


Na szczęście nie wszyscy żegnali się z przygodą z Orange Polska na dobre. Niektórzy ambasadorzy będą mogli dalej rozwijać siebie i swą ciekawość na naszych płatnych praktykach w wybranych przez siebie obszarach.

Bądźcie z nami podczas kolejnej edycji i na bieżąco sprawdzajcie kolejne kroki w ramach programu na stronie twojaperspektywa.pl.